MUTLU
Mutlu İnşaat
MUTLU MUTLU
MUTLU MUTLU MUTLU MUTLU MUTLU

Istanbul’un essiz dogasini estetik ve konforla bulusturan Palm Marin, hem yasam kalitenize hem de yatiriminiza deger katiyor.

Istanbul’un yatirim potansiyeli en yüksek bölgelerinden Esenyurt’ta hayata geçirilen Radius, sosyal yasam alanlari ve keyif veren ayricaliklari ile sizleri mutlu bir yasama ve karli bir yatirima davet ediyor.

Istanbul’un yatirim potansiyeli en yüksek bölgelerinden Esenyurt’ta hayallerine sinir koymayanlar için mükemmel bir proje: Almina Tower

Rami’nin En Yesil Projesi
Bir adim ötesindeki 2.000 m2 park alaniyla öne çikiyor …

"Sehrin en dogal hali" slogani ile baslayan Botanica Istanbul projemizde Kapali otopark alani, açik ve kapali yüzme havuzlari, spor salonu ve sosyal donatilara sahip. Beylikdüzünün en seçkin yerinde ve metrobüse 1 dakkiya yürüme mesafesinde.

Westside Istanbul, üç yanini çevreleyen koru , E-5 ve metrobüse sifir konumu ile çok özel bir lokasyonda...

Ortalama 10 katli bloklardan olusan, toplam 1152 dairenin yer aldigi Westside Istanbul, 1+0'dan 4+1'e, farkli yasam tarzlarina uygun daire seçenekleriyle hayatin tam merkezinde.

Üstelik, sabah sporunuza ev sahipligi yapacak bol oksijenli yemyesil Beylikdüzü koru'suyla iç içe...


Istanbul Anadolu Yakasi Ümraniye'de yükselen Arya Rezidans projesinde 60 adet 2 oda 1 salon daire seçenekleri yer aliyor.

Farkli ihtiyaçlara göre tasarlanmis 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1'den olusan 4 ayri konut tipinden birisi mutlaka size göre. Ailenizin her yas grubuna hitap eden sosyal alanlari ile hayallerinizi asan konforlu bir yasam sizleri bekliyor.

Hayatin en büyük lüksü, istediginiz yerde ve istediginiz kosullarda yasamaktir. Yasemin Konaklari 2, sakinlerine hem lüks bir hayat hem de ayricalikli olmayi müjdeliyor.

15.000 m2 kapalı otopark alanı, kapalı yüzme havuzu ve spor salonu, sosyal donatı alanları, havalimanına 3 km, tem otoyoluna 3 km, basın expres yoluna 500 m  mesafede, 17.000 m2 yeşil alan, eşsiz manzara seçenekleri, özel güvenlik ve işletme hizmeti

  Sakcay Bilişim