MUTLU
Mutlu İnşaat
MUTLU MUTLU
MUTLU MUTLU MUTLU MUTLU MUTLU

Istanbul 'un iki önemli aksi E5 ve E6 yollanirini baglayan basin expres yolu üzerinde, havalimanina 5 dakika mesafede bulunan projemizde, çesitli büyüklüklerde showroom ve ofis alanlari bulunmaktadir.

4 Nisan 2010'de 25.000 m² kiralanabilir alana sahip 140 magaza ile hizmete açilmistir.

Dünyanın en gelişmiş teknolojilerinden biriyle inşa edilen Metroport AVM-Residence;5 katlı alışveriş merkezi, spor merkezi, 6 salonluk sinema kompleksi, yüzme havuzu, 1200 araçlık otoparkı ve daha birçok üstün özelliğiyle eğlenceli ve aktif hayatı seçenlerin tercihidir. Ayrıca içinde metro durağı olan ilk ve tek AVM'dir.

Türkiye'nin ilk ve tek çocuk çarşısını da bünyesinde barındıran Kadir Has İş ve Alışveriş Merkezi'nde; 54 adet mağaza, yiyecek-içecek bölümleri, dörder katlı olmak üzere toplamda 30 ofislik iki ayrı merkez ve 3 katlı otopark bulunuyor.Ayrıca sahip olduğu avantajlı konum sayesinde kısa sürede İstanbul'un öne çıkan iş ve eğlence merkezlerindendir..

Alemdag Caddesi üzerinde, altindan metro istasyonu geçen, 200 metre caddeye cephe proje Ümraniye'de yükseliyor.

Istanbul 'un iki önemli aksi E5 ve E6 yollanirini baglayan basin expres yolu üzerinde, havalimanina 5 dakika mesafede bulunan projemizde açik ofis alanlari bulunmaktadir.
  Sakcay Bilişim