MUTLU
Mutlu İnşaat
MUTLU MUTLU
MUTLU MUTLU MUTLU MUTLU MUTLU

Istanbul’un essiz dogasini estetik ve konforla bulusturan Palm Marin, hem yasam kalitenize hem de yatiriminiza deger katiyor.

Istanbul’un yatirim potansiyeli en yüksek bölgelerinden Esenyurt’ta hayata geçirilen Radius, sosyal yasam alanlari ve keyif veren ayricaliklari ile sizleri mutlu bir yasama ve karli bir yatirima davet ediyor.

Istanbul’un yatirim potansiyeli en yüksek bölgelerinden Esenyurt’ta hayallerine sinir koymayanlar için mükemmel bir proje: Almina Tower

Rami’nin En Yesil Projesi
Bir adim ötesindeki 2.000 m2 park alaniyla öne çikiyor …

"Sehrin en dogal hali" slogani ile baslayan Botanica Istanbul projemizde Kapali otopark alani, açik ve kapali yüzme havuzlari, spor salonu ve sosyal donatilara sahip. Beylikdüzünün en seçkin yerinde ve metrobüse 1 dakkiya yürüme mesafesinde.

Göktürk'ün muhteşem doğası Palmira Konutları 'nın modern yüzüyle yeni bir açılıma kavuşuyor. Hem moderm bir yaşamaın tüm gereklerini hemde doğal yaşamın tüm beklentilerini karşılayan Palmira Konutlari, doğayla yaşamın seçkin yorumu…

Westside Istanbul, üç yanini çevreleyen koru , E-5 ve metrobüse sifir konumu ile çok özel bir lokasyonda...

Ortalama 10 katli bloklardan olusan, toplam 1152 dairenin yer aldigi Westside Istanbul, 1+0'dan 4+1'e, farkli yasam tarzlarina uygun daire seçenekleriyle hayatin tam merkezinde.

Üstelik, sabah sporunuza ev sahipligi yapacak bol oksijenli yemyesil Beylikdüzü koru'suyla iç içe...


İstanbul'un büyük yerleşimlerinden Merter'in merkezinde, modern dokunuşlarla inşa edilecek Merter Park Evleri, özellikle geniş ve ferah konut arayışı içinde olanlara büyük metrekarede 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri sunuyor.

Istanbul Anadolu Yakasi Ümraniye'de yükselen Arya Rezidans projesinde 60 adet 2 oda 1 salon daire seçenekleri yer aliyor.

Hayatın en büyük lüksü, istediğiniz yerde ve istediğiniz koşullarda yaşamaktır. Yasemin Konakları, sakinlerine hem lüks bir hayat hem de ayrıcalıklı olmayı müjdeliyor.

Farkli ihtiyaçlara göre tasarlanmis 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1'den olusan 4 ayri konut tipinden birisi mutlaka size göre. Ailenizin her yas grubuna hitap eden sosyal alanlari ile hayallerinizi asan konforlu bir yasam sizleri bekliyor.

Pruva Konutları'nda doğa yanıbaşınızda, şehir hemen yakınınızda...
Korunaklı ve özgün mimarisi, soyal-sportif alanları, yüksek inşaat kalitesi ama en önemlisi yeşile yakınlığı…

Hayatin en büyük lüksü, istediginiz yerde ve istediginiz kosullarda yasamaktir. Yasemin Konaklari 2, sakinlerine hem lüks bir hayat hem de ayricalikli olmayi müjdeliyor.

Büyükçekmece Mimarsinan'da konforlu yepyeni bir yaşam başladı. 24 saat güvenlik, kapalı otopark, geniş ve konforlu daireler, %60 yeşil alan...
Yine Mutlu İnşaat kalitesi ve güveniyle…

15.000 m2 kapalı otopark alanı, kapalı yüzme havuzu ve spor salonu, sosyal donatı alanları, havalimanına 3 km, tem otoyoluna 3 km, basın expres yoluna 500 m  mesafede, 17.000 m2 yeşil alan, eşsiz manzara seçenekleri, özel güvenlik ve işletme hizmeti


Temel tipi, fore kazıklı radye temel Ataköy Konakları'nda her binanın altında ileri teknoloji ürünü toplam uzunluğu 81 km olan fore kazık bulunuyor. Maksimum deprem güvenliği bulunan, huzurlu ve mutlu bir yaşam simgesi.

İki Farklı Kültür, iki farklı coğrafya ...
Onları birleştiren bir boğaz ve bu birleşimden doğan zenginlik...
Günyüzü Konakları eşsiz konumuyla tüm bunlara sakince tanıklık ediyor.

Kent yaşamından vazgeçmeden doğayı yaşayabileceğiniz Flyinn Residence'da, aradığınız her şeyi fazlasıyla bulacaksınız.
Eğlence, alışveriş, kültür-sanat, doğa, huzur …

19 Mayıs Konakları, şehrin içinde ama şehir karmaşasından uzakta kalmak isteyenler için tasarlandı. Mükemmel yerleşim planı, modern mimarisi ve geniş yeşil alanıyla kentte huzurun yeni adı.
  Sakcay Bilişim