MUTLU
Mutlu İnşaat
MUTLU MUTLU
MUTLU MUTLU MUTLU MUTLU MUTLU
1974 yilinda kurulan ve kuruldugu günden itibaren insaat sektöründe kentsel modernlesme girisimlerine katkida bulunan Mutlu Insaat, hayata geçirdigi tüm projelerde Türkiye'nin kentsel dönüsüm vizyonuna hizmet ediyor.

1988 yilindan itibaren özel kisi ve kuruluşlar ile kamu idarelerinin çesitli üst ve altyapi projelerine basariyla imza atan Mutlu Insaat, kosulsuz müsteri memnuniyeti prensibiyle hareket ederek ayni dönemde giderek büyüyen ve kurumsallasan güvenilir bir firma olmayi basarmistir.

Faaliyetlerini, ISO 9001:2000 kalite sertifikasiyla Istanbul-Bahçelievler'deki merkez binasinda, 37 kisilik ekibiyle sürdüren Mutlu Insaat, tüm projelerini kendi öz kaynaklarini kullanarak gerçeklestirmistir.

Mutlu Insaat; konusunda egitimli, uzman ve deneyimli kadrosuyla, hayat verdigi yasam alanlarinda uyguladigi üstün insaat teknik ve nitelikleriyle Türkiye'de sadece kalitesi degil, güvenilirligi de kanitlamistir. Yakin gelecekte bu kalite ve güveni yurtdisinda yapmayi planladigi altyapi ve üstyapi projeleriyle sinir disina tasimayi planlayan Mutlu Insaat'in en büyük hedefi ise, her nerede olursa olsun insanlara yasamaktan zevk alacaklari ve mutlu olacaklari güvenli yasam alanlari sunmaktır. 

  Sakcay Bilişim