MUTLU
Mutlu İnşaat
MUTLU MUTLU
MUTLU MUTLU MUTLU MUTLU MUTLU

İstanbul’un eşsiz doğasını estetik ve konforla buluşturan Palm Marin, hem yaşam kalitenize hem de yatırımınıza değer katıyor.

İstanbul’un yatırım potansiyeli en yüksek bölgelerinden Esenyurt’ta hayata geçirilen Radius, sosyal yaşam alanları ve keyif veren ayrıcalıkları ile sizleri mutlu bir yaşama ve karlı bir yatırıma davet ediyor.

İstanbul’un yatırım potansiyeli en yüksek bölgelerinden Esenyurt’ta hayallerine sınır koymayanlar için mükemmel bir proje: Almina Tower

Rami’nin En Yeşil Projesi
Bir adım ötesindeki 2.000 m2 park alanıyla öne çıkıyor …

"Şehrin en doğal hali" sloganı ile başlayan Botanica İstanbul projemizde Kapalı otopark alanı, açık ve kapalı yüzme havuzları, spor salonu ve sosyal donatılara sahip. Beylikdüzünün en seçkin yerinde ve metrobüse 1 dakkiya yürüme mesafesinde.

Westside İstanbul, üç yanını çevreleyen koru , E-5 ve metrobüse sıfır konumu ile çok özel bir lokasyonda...

Ortalama 10 katlı bloklardan oluşan, toplam 1152 dairenin yer aldığı Westside İstanbul, 1+0'dan 4+1'e, farklı yaşam tarzlarına uygun daire seçenekleriyle hayatın tam merkezinde.

Üstelik, sabah sporunuza ev sahipliği yapacak bol oksijenli yemyeşil Beylikdüzü koru'suyla iç içe...


İstanbul Anadolu Yakası Ümraniye'de yükselen Arya Rezidans projesinde 60 adet 2 oda 1 salon daire seçenekleri yer alıyor.

Farklı ihtiyaçlara göre tasarlanmış 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1'den oluşan 4 ayrı konut tipinden birisi mutlaka size göre. Ailenizin her yaş grubuna hitap eden sosyal alanları ile hayallerinizi aşan konforlu bir yaşam sizleri bekliyor.

Hayatın en büyük lüksü, istediğiniz yerde ve istediğiniz koşullarda yaşamaktır. Yasemin Konakları 2, sakinlerine hem lüks bir hayat hem de ayrıcalıklı olmayı müjdeliyor.

15.000 m2 kapalı otopark alanı, kapalı yüzme havuzu ve spor salonu, sosyal donatı alanları, havalimanına 3 km, tem otoyoluna 3 km, basın expres yoluna 500 m  mesafede, 17.000 m2 yeşil alan, eşsiz manzara seçenekleri, özel güvenlik ve işletme hizmeti

  Sakcay Bilişim