MUTLU
Mutlu İnşaat
MUTLU MUTLU
MUTLU MUTLU MUTLU MUTLU MUTLU

İstanbul 'un iki önemli aksı E5 ve E6 yollanırını bağlayan basın expres yolu üzerinde, havalimanına 5 dakika mesafede bulunan projemizde, çeşitli büyüklüklerde showroom ve ofis alanları bulunmaktadır.

4 Nisan 2010'de 25.000 m² kiralanabilir alana sahip 140 mağaza ile hizmete açılmıştır.

Dünyanın en gelişmiş teknolojilerinden biriyle inşa edilen Metroport AVM-Residence;5 katlı alışveriş merkezi, spor merkezi, 6 salonluk sinema kompleksi, yüzme havuzu, 1200 araçlık otoparkı ve daha birçok üstün özelliğiyle eğlenceli ve aktif hayatı seçenlerin tercihidir. Ayrıca içinde metro durağı olan ilk ve tek AVM'dir.

Türkiye'nin ilk ve tek çocuk çarşısını da bünyesinde barındıran Kadir Has İş ve Alışveriş Merkezi'nde; 54 adet mağaza, yiyecek-içecek bölümleri, dörder katlı olmak üzere toplamda 30 ofislik iki ayrı merkez ve 3 katlı otopark bulunuyor.Ayrıca sahip olduğu avantajlı konum sayesinde kısa sürede İstanbul'un öne çıkan iş ve eğlence merkezlerindendir..

Alemdağ Caddesi üzerinde, altından metro istasyonu geçen, 200 metre caddeye cephe proje Ümraniye'de yükseliyor.

İstanbul 'un iki önemli aksı E5 ve E6 yollanırını bağlayan basın expres yolu üzerinde, havalimanına 5 dakika mesafede bulunan projemizde açık ofis alanları bulunmaktadır.
  Sakcay Bilişim