MUTLU
Mutlu İnşaat
MUTLU MUTLU
MUTLU MUTLU MUTLU MUTLU MUTLU

İstanbul’un eşsiz doğasını estetik ve konforla buluşturan Palm Marin, hem yaşam kalitenize hem de yatırımınıza değer katıyor.

İstanbul’un yatırım potansiyeli en yüksek bölgelerinden Esenyurt’ta hayata geçirilen Radius, sosyal yaşam alanları ve keyif veren ayrıcalıkları ile sizleri mutlu bir yaşama ve karlı bir yatırıma davet ediyor.

İstanbul’un yatırım potansiyeli en yüksek bölgelerinden Esenyurt’ta hayallerine sınır koymayanlar için mükemmel bir proje: Almina Tower

Rami’nin En Yeşil Projesi
Bir adım ötesindeki 2.000 m2 park alanıyla öne çıkıyor …

"Şehrin en doğal hali" sloganı ile başlayan Botanica İstanbul projemizde Kapalı otopark alanı, açık ve kapalı yüzme havuzları, spor salonu ve sosyal donatılara sahip. Beylikdüzünün en seçkin yerinde ve metrobüse 1 dakkiya yürüme mesafesinde.

Göktürk'ün muhteşem doğası Palmira Konutları 'nın modern yüzüyle yeni bir açılıma kavuşuyor. Hem moderm bir yaşamaın tüm gereklerini hemde doğal yaşamın tüm beklentilerini karşılayan Palmira Konutları, doğayla yaşamın seçkin yorumu…

Westside İstanbul, üç yanını çevreleyen koru , E-5 ve metrobüse sıfır konumu ile çok özel bir lokasyonda...

Ortalama 10 katlı bloklardan oluşan, toplam 1152 dairenin yer aldığı Westside İstanbul, 1+0'dan 4+1'e, farklı yaşam tarzlarına uygun daire seçenekleriyle hayatın tam merkezinde.

Üstelik, sabah sporunuza ev sahipliği yapacak bol oksijenli yemyeşil Beylikdüzü koru'suyla iç içe...


İstanbul'un büyük yerleşimlerinden Merter'in merkezinde, modern dokunuşlarla inşa edilecek Merter Park Evleri, özellikle geniş ve ferah konut arayışı içinde olanlara büyük metrekarede 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri sunuyor.

İstanbul Anadolu Yakası Ümraniye'de yükselen Arya Rezidans projesinde 60 adet 2 oda 1 salon daire seçenekleri yer alıyor.

Hayatın en büyük lüksü, istediğiniz yerde ve istediğiniz koşullarda yaşamaktır. Yasemin Konakları, sakinlerine hem lüks bir hayat hem de ayrıcalıklı olmayı müjdeliyor.

Farklı ihtiyaçlara göre tasarlanmış 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1'den oluşan 4 ayrı konut tipinden birisi mutlaka size göre. Ailenizin her yaş grubuna hitap eden sosyal alanları ile hayallerinizi aşan konforlu bir yaşam sizleri bekliyor.

Pruva Konutları'nda doğa yanıbaşınızda, şehir hemen yakınınızda...
Korunaklı ve özgün mimarisi, soyal-sportif alanları, yüksek inşaat kalitesi ama en önemlisi yeşile yakınlığı…

Hayatın en büyük lüksü, istediğiniz yerde ve istediğiniz koşullarda yaşamaktır. Yasemin Konakları 2, sakinlerine hem lüks bir hayat hem de ayrıcalıklı olmayı müjdeliyor.

Büyükçekmece Mimarsinan'da konforlu yepyeni bir yaşam başladı. 24 saat güvenlik, kapalı otopark, geniş ve konforlu daireler, %60 yeşil alan...
Yine Mutlu İnşaat kalitesi ve güveniyle…

15.000 m2 kapalı otopark alanı, kapalı yüzme havuzu ve spor salonu, sosyal donatı alanları, havalimanına 3 km, tem otoyoluna 3 km, basın expres yoluna 500 m  mesafede, 17.000 m2 yeşil alan, eşsiz manzara seçenekleri, özel güvenlik ve işletme hizmeti


Temel tipi, fore kazıklı radye temel Ataköy Konakları'nda her binanın altında ileri teknoloji ürünü toplam uzunluğu 81 km olan fore kazık bulunuyor. Maksimum deprem güvenliği bulunan, huzurlu ve mutlu bir yaşam simgesi.

İki Farklı Kültür, iki farklı coğrafya ...
Onları birleştiren bir boğaz ve bu birleşimden doğan zenginlik...
Günyüzü Konakları eşsiz konumuyla tüm bunlara sakince tanıklık ediyor.

Kent yaşamından vazgeçmeden doğayı yaşayabileceğiniz Flyinn Residence'da, aradığınız her şeyi fazlasıyla bulacaksınız.
Eğlence, alışveriş, kültür-sanat, doğa, huzur …

19 Mayıs Konakları, şehrin içinde ama şehir karmaşasından uzakta kalmak isteyenler için tasarlandı. Mükemmel yerleşim planı, modern mimarisi ve geniş yeşil alanıyla kentte huzurun yeni adı.
  Sakcay Bilişim